Váš nákupný košík je prázdny!

Inter Miláno bude proti lídri ligy Neapol

21/10/2017 0
Inter Miláno bude proti lídri ligy Neapol. Na tlačovej konferencii pred zápasom, tréner Inter Spalletti povedal, že Neapol je Serie A "reklama", a AC Miláno sa tiež očakáva, že bude súťažiť v šampionáte ligy.
斯帕莱蒂:那不勒斯是意甲广告 米兰有实力争冠
Tréner Inter Milán predovšetkým poukázal na to, že "naši hráči prešli niektoré testy, ak sme v súčasnej pozícii, znamená to, že sme urobili veľa úsilia, sme pripravení. Nie je to jednoduché, pretože existuje veľa dôvodov. Doteraz som mal príjemnú cestu, možno šťastnejšiu, než je futbalový dres teraz.
 
Keď hovoríme o súperoch v Neapole, Spalletti povedal: "Neapol je veľmi silný tím, oni sledujú svoje vlastné plány na vykonávanie, tvárou v tvár akémukoľvek družstvu, nebudú uvoľnené, musíte ísť Je veľmi ťažké ich obmedziť a majú silu ovládať hru, ovládať súpera, ich kontinuita je veľmi dobrá, niekedy výkon je dokonalý, dokonca aj v niektorých stratených hrách sú často "Ak Surrey pracuje v banke, potom by mal ísť na ministra hospodárstva a urobil niečo mimoriadne."
 
Inter Miláno ďalej poukázal na to, že "v troch ročných obdobiach, Neapol bol v súlade s tým istým plánom ísť, závisí to od vášho hodnotenia a analýzy.Naples tri sezóny sa udržali na rovnakej úrovni, stal sa náš futbal Samozrejme, nemôžeme zabudnúť na ostatné tímy, podhodnotiť, že súper bude chybou, ktorú sme urobili každý týždeň, tam bude vlak, musíš byť dobrý pri zmene lístkov. Mám rád Neapol, ale musíš vyhrať Juventus, aby si vyhral ligu Je to veľmi ťažké. "
 
Spalletti povedal: "Rím je veľmi dobrý tím, poznal som ich, predali niekoľko hráčov, ale minulú sezónu prekonali rovnakú úroveň hráčov , Rím hral skvelú sezónu, hrá veľmi krásne, Lazio je takisto kvôli svojej mentalite, svojmu futbalovému štýlu a telu, ktoré v posledných dvoch alebo troch sezónach dosiahli významné úspechy. Ak hovoríte, že majú silu zvrátiť futbalove dresy na predaj situáciu, potom môžu byť štyri tímy, ktoré súťažia o najvyššie štyri pozície, ale musíme vidieť, či sa môžeme stať bližšie k vrcholu. "
 
Spalletti odhalil taktické usporiadanie proti Neapole: "Ak chceme zachovať najvyššiu úroveň výkonnosti, musíme byť dosť dobrí, nie je tam žiadna skratka, musíme napadnúť súpera, verím, že akýkoľvek kurz môže dosiahnuť ideálny Sú také dobré, že môžete vytvoriť viac príležitostí na prelomenie a nemôžete len premýšľať o jedinej šanci získať to, a máme silu vytvoriť problémy.
 
"Neapol sa mi nebude cítiť prekvapený, pretože ich poznám veľmi dobre, ale ja som zvedavý na Manchester City, pretože o Manchester City neviem veľa," povedala Spalletti v Ligy majstrov v Ligy majstrov. Neapol však našiel riešenie, v druhom polčase na opätovné vytvorenie príležitosti, výkonnosť Neapola je veľmi dobrá, ale nemyslím si, že naši hráči by mali byť touto hrou ovplyvnení. "
 
Inter Milan počas víkendu v Miláne Derby porazil AC Miláno, Spalletti zdôraznil, že "myslím, že toto víťazstvo nám môže pomôcť, pretože tiež trpíme v nejakom čase, nútení brániť, Norwich má dobrú výkonnosť, ale naša obrana vždy udržiava poriadok. Dáme súperovi nejakú šancu, to sú naše ostatné hry sa nebudú objavovať v situácii. Myslím, že vo všeobecnosti je to dobrý Hra. "
 
V Derby, Brozzovich, Joao - Mario nie sú schopní hrať, Spalletti takmer žiadny náhradný záložník. Tréner Inter Miláno poukázal na to, že "oni hrali hru v týždni, nemáme toľko hier, ktoré nás v tomto stave robia v dobrom stave, môžeme byť vždy séria víťazov, môže vyhrať. Ak som sa rozhodol nechať moruše Dayton, takže to je preto, lebo si myslím, že má takýto prvok. Neapol hral veľmi krásne, takže fanúšikovia boli premiestnení, ale s polnou hrou môžeme dokončiť väčší skok, skrátiť A súper klinec vzácne gap.We dúfam, že vykopnúť krásnu hru, a táto hra je jedným z nich.