Váš nákupný košík je prázdny!

Inter bude hosťovať taliansky C-Team Poddeno doma

12/12/2017 0
2017-18 sezóna talianskej Cup 1/8 finále, bude čeliť Inter Miláno v talianskom tíme Bode Nuo propylénu doma, predzápasové tlačovej konferencii, povedal Spalletti a Mourinho nemôže byť použitý pre porovnanie.
 
Zatiaľ v tejto sezóne, Spalletti viedol Inter urobil veľmi brilantný rekord, v súčasnej dobe 16 Serie A po 12 výhier, štyri remízy neporazený, poraziť Neapol, Juventus do vedenia. Mnoho ľudí mimo Spalletti a potom viedol Inter vyhrať Triple Crown Mourinho par, ktorý povedal Spalletti futbalový dres:. "Toto porovnanie sa cítim trápne, musíme ho zastaviť v Interi vyrobené históriu, on a ja sme mali medzery, nemôžem k nemu dostať. preto, prosím, pomôž mi. "
 
Spalletti bude tiež spolupracovať vynikajúci rekordný úver na hráča: "Keď sa pozriete na tím z vonkajšej strany, a videl som, že vo vnútri nie je to isté, hráči sa tvrdo každý deň pracovať." Inter Miláno posledné kolo ligy kresliť Juventusu Luciano Spalletti povedal: "musím proti Juventusu dôveru, pretože sme kompaktný zostave, ale nemajú vyhodený futbalove dresy na predaj dokonalú hru, v niektorých miestach môžu byť tiež zlepšiť."
 
Sústruženie v talianskom pohári proti slabší pevnosti Bode Nuo, Spalletti povedal: "Ja i hráči hovoriť o hre, keď hráč hrá zlú hru, mať vplyv na budúci hry budem. otáčanie na tím, noví hráči budú hrať taliansky pohár plný rozrušenie, takže buďte ostražití. "