Váš nákupný košík je prázdny!

Juventus znovu bojuje

25/08/2017 0
2017/18 sezóna lotérie Ligy majstrov skupiny oznámil. Mnoho starých súperov sa stretne, ako sú Juventus, Real Madrid Doric, Liverpool Sevilla a tak ďalej.
 
Real Madrid a Doric v posledných rokoch, pokračovali v Ligy majstrov proti: obe strany minulú sezónu v skupine zápas, dva kolies sú 2-2 remízy skončil, viac špeciálny tlak Real Madrid, prvá skupina kvalifikovať. 2013/14 sezóna 1/4 finále, Real Madrid futbalový dres domov 3-0 víťazstvo nad špeciálny, Hornet zápas domov späť na 2-0, Galaxy 3-2 vzrušujúce propagácie. 2012/13 sezóna, Real Madrid Dort celkom štyri hry, skupina druhej etapy, Real Madrid domov 2-2, preč 1-2, semifinále, viac špeciálny domov 4-1 víťazstvo nad Real Madrid, druhé kolo Real Madrid domov 2-0 Duo Te, Galaxie, válečné lode 3-4 vynechali finále.
 
Juventus a Barcelona sa tiež stretol v minulej sezóne, obidve strany, keď Ligy majstrov 1/4 finále Sike, Juventus 3-0 víťazstvo nad Barcelonou, druhé kolo 0-0 remíza, Bianconeri konečné celkové skóre 3-0 rez. Teraz, barcelonsko vyvolalo šancu na pomstu, ale naozaj sa môžu pomstiť?
 
Napriek tomu, že Manchester United podpísal dobrý kúsok, ale stretol sa aj s nepriateľom, v sezóne v sezóne 2011/12 futbalove dresy na predaj skupina Ligy majstrov, Red Devils je skupina s Benficou a Bazilejom, konečným výsledkom je skupina Benfica ako prvý, Basel Group druhý, Manchester United tretí Môžu hrať len európske poháre, najmä posledné kolo, Manchester United odtiahnuť remízu s Bazilej môže kvalifikovať prípad, dokonca stratil loptu. Dnes sa Manchester United stretol v skupine Benfica a Basilej.
 
Liverpool a Sevilla sú tiež dvojicou nepriateľov, finále finále majstrovstiev UEFA v dňoch 2015/12, ktorí vyhrali, kto môže vyhrávať majstrovstvá a získať kvalifikáciu ligy majstrov, Liverpool 1-0 vedúci prípad, 1-3 tragicky obrátený, Sevilla Ázie, aby dokončili Európsky pohár tri po sebe idúce albert. Po zápase, okolo hry v niektorých pokutách, tak Liverpool fanúšikovia zuby, pretože Červená armáda mala možnosť vyhrať. Stretnutie, Liverpool môže ukončiť túto hromadu odporu?
 
Chelsea a Atletico, môže byť považovaný za pár nepriateľov, sezóna 2013/14 sezóny Ligy majstrov, Chelsea preč 0-0 remíza s Atleticom Madrid, druhý kolo domáci porážka 1-3, zmeškal finále. V lete 2014 Chelsea a Dorothy tri hráči sú Kurutua, Costa a Felipe, teraz sa Costa a Chelsea zlomia a chcú sa vrátiť do Atletico, dialógu oboch strán a pridali Mimosúdne faktory detské futbalové dresy.