Váš nákupný košík je prázdny!

Manchester City tréner obáva, že nemôžu vyhrať šampionát sám bud

29/09/2017 0
Aj keď Manchester City výborný štart do sezóny, ale tréner Manchestru City Pep Guardiola stále obávajú, že akonáhle nemohol vyhrať jeho klub bude vyhodený, Guardiola tiež povedal, že "na začiatku sezóny je vzrušujúce, vyzerá jednoducho vyhrať, ale vidieť Pozrite sa, čo sa stalo potom, čo sme boli lacne futbalove dresy. "
 
Manchester City štart do sezóny veľmi dobre, Qian Liulun už päťkrát vyhrať Premier League, a strelil 21 gólov, ale v rozhovore pre BBC, Guardiola pripustil, že obavy, že by mohlo byť vyhodený Manchester City, "Náš úspech spočíva v našom koľko vyhral majstrovstvá, ak sa nám nepodarí vyhrať šampionát a to je porucha, vieme to. som veľmi rád, že tu, ale všetko závisí na tom, či sa nám vyhrať šampionát. "
Manažér Manchestru City ďalej uviedol, že "taká top klubu ako Manchester City, akonáhle sa nemôže vyhrať, potom nemôžete zostať." Guardiola pripúšťa, že "potrebuje trofej v tejto sezóne," a poukázal na to, že všetci hráči sú spokojní s stupňom obtiažnosti "hráči budú určite radi, keď nemôžete hrať, ja plne chápem. moje dvere sú otvorené 24 hodín, ale keď futbalove dresy na predaj sa ma spýtali, prečo by som nemohol hrať, môžem len povedať,, ja neviem, som zvolil iný Jedna osoba, pretože by mal tiež hrať ".
 
Manchester City minulý víkend k víťazstvu 5-0 proti Crystal Palace, táto sobota bude proti tvrdej Chelsea. Guardiola poukázal na to, že "na začiatku sezóny je vzrušujúce a bude vyzerať ľahko vyhrať, ale to, čo sa stalo po ňom a nás vidieť. V súčasnej dobe máme pocit, že môžete ciele, ktoré cítime teraz, je Nemali sme v sezóne veľa šancí, ale nemali sme dosť cieľov.
 
Guardiola sa domnieva, Chelsea, Tottenham a Manchester United titul závod je populárny, a poznamenal, že "Manchester United dobré využitie dlhé lopty, čo Fellaini, Bo Gaba súťažiť o druhé umiestnení, majú dosť sily, aby ju používať taktika. mám veľký rešpekt k našim susedom. "keď sa opýtal, čo sa neskôr tréner tímu, Guardiola povedal:" neviem, čo sa stane "ale tiež pripustil, že detské futbalové dresy dúfa, že tréner španielskeho národného tímu," dúfam Vedel jeho tím, aby mohol hrať Svetový pohár, Európsky pohár, dúfam, že ho budem cítiť.