Váš nákupný košík je prázdny!

Messi návrat k víťazstvu

01/09/2017 0
2018 Majstrovstvá sveta v Južnej Amerike, kvalifikačné kolo 15 usporiadal kľúčovú bitku, Argentína preč od Uruguaja. Kampaň, keď FIFA prerušila 4 hry, zdvihol Messi, stal sa argentínskym tímom na poli najaktívnejších hráčov, ale nakoniec nebol schopný priniesť argentínskemu tímu víťazstvo.
 
Predtým, pretože v zápase proti čile Svetového pohára po hre bola podozrivá zo zneužitia rozhodcov správania, FIFA na Messi z ťažkého lístka, Barcelona hviezda bola pozastavená národný tím hry 4 hry. Po podaní sťažnosti bol Messiho 4-game zákaz zrušený, ale lacne futbalove dresy predtým, než bol Messi vykonaný zákaz - Argentína 0-2 na náhornej plošine prehral do Bolívie.
 
 
 
S Uruguajskou kampaňou, Messi dokázala odstrániť začiatok štartu, určite je absolútnym jadrom tohto argentínskeho tímu. Prvá polovica hry, Messi a Dibala s možnosťou po jedinom póle, ale bohužiaľ jeho streľba uhol je ďalší brankár Muslera padol na zem, aby vyriešil, to je najlepšia hra v Argentíne šancu.
 
Druhá polovica, Messi k Ikardi, prišla dobrá strela, ale druhá polovica sa nepodarilo využiť túto príležitosť. Okrem toho Messi kopol loptu na druhú stranu, aby vytvoril veľa problémov, vrátane veľmi nebezpečného voľného kopu zasiahla dvere pri zachytávanom Muslerovom thrilleri. Okrem toho Messi mal takmer 50 metrov s množstvom nádherných pretekov na diaľku, druhá Rodriguez zaplatila cenu za žltú kartu a nakoniec prestala žiť Messi. V tomto procese boli Messi rukávy roztrhané.
 
Nakoniec, Messiho návrat nedal Argentínu víťazstvo. Pre Argentínu je Messi stále nesporným vodcom, ale jeho pomocník je príliš málo. Kampaň, bola Sampo Lee veľké nádeje pre Di Bara a Icardi nemajú žiadny výkon. Pre argentínsky tím, teraz môže vstúpiť do Svetového pohára závod sa stal skutočným problémom. Teraz táto Argentína, okrem Messi detské futbalové dresy, tam je nikto nemôže dostať skutočné svetovej triedy hráčov strieľať, a niekedy Messi naozaj nepohybujú gang "spoluhráči ošípaných."