Váš nákupný košík je prázdny!

Messi vyhral zlatú medailu v Európe 4 chase C Lo

21/11/2017 0
Piatok Messi dostane svoj štvrtý sídlo Európskeho Golden Boot, argentínsky kráľ mužstvo Barcelona poslednej sezóne, celkovo 37 gólov v lige. Ale Európska Golden Boot rebríčka v tejto sezóne Messi je v súčasnosti zaradený len na siedmom mieste, veľký útočník Cavani Paris Lazio a Taliansko útočník strelil 15 gólov viesť Yinmobilai sú na dresy futbalove zozname.
 
2017 European Golden Boot ocenenie obrad začne v 13:15 miestneho času v Španielsku, Messi bude na javisku zbierať svoje štvrté Golden Boot Block, ktorý tiež zviazaný s počtom ocenenej C Ronaldo, zatiaľ čo kolega Suarez tiež Získajte toto ocenenie dvakrát.
 
Messi mal 09 / 10,11 / 12,12 / 13 Season 3 vyhráva European Golden Boot, opäť zavalení po uplynutí štyroch rokov vyhrať cenu v posledných rokoch tiež zlomil C Ronaldo a Suarez monopol na Golden Boot , Uvádza sa, že Barcelonský prezident Bartolome Wu bude tiež sprevádzať Messiho, aby sa zúčastnil slávnostného odovzdávania cien.
 
Messi prijímať Zlatú kopačku v minulej sezóne, zatiaľ čo Európska Golden Boot súťaž tohtoročnej sezóny je neľútostná, súčasná francúzska a Paris Saint-Germain útočník Cavani Serie A Lazio Yinmobilai strelil 15 v ich lige Lopta vedie.
 
V tejto sezóne Messi strelil 12 gólov v lige v súčasnosti zaradil iba siedme miesto na tomto zozname, ale v poslednej dobe dva Primera Liga Barcelona argentínsky zahadzuje. Stojí za zmienku, že pravidlá pre posudzovanie európskej Golden Boot sú v súlade s bodovým systémom, päť hlavný ligový tím získal 2 body a malý tím ligy strelil iba 1 bod, na delenom treťom mieste, takže ligy Estónsko Sapinin a Pro Rose, pričom futbalove dresy na predaj obaja majú 27 gólov, ale koeficient Estónskej ligy je 1, takže ich body sú 27 bodov. Pred Lionel Messi aj Monako Carlkay a Bayern Mníchov, dosiahli 13 gólov 26 bodov na 5. mieste. V minulej sezóne Messi 37 ligových gólov v prvom rade, doteraz tejto sezóne Messi 12 gólov s 24 bodmi však prišiel až za nimi, a veríme, že s prehlbovaním Messi gól sezóny dostane späť stav Wei Mian Európska Golden Boot nie je sen.