Váš nákupný košík je prázdny!

Nemal alebo Messi a Argentína, aby sa kvalifikovali na majstrov

11/10/2017 0
Majstrovstvá sveta vo futbale v Južnej Amerike prinesú posledné kolo súťaže, brazílsky národný tím a argentínsky národný tím budú proti Čile a Ekvádore, výsledky týchto dvoch zápasov určia, či sa Argentína môže kvalifikovať na majstrovstvá sveta. Nemal a jeho spoluhráči budú priamo určovať, či sa Messi môže objaviť na štadióne ruského majstrovstiev sveta.
巧合还是注定?内马尔或助梅西与阿根廷晋级世界杯
Oči fanúšikov po celom svete budú sústredené do Južnej Ameriky Svetovom pohári, pretože majú Messi z Argentíny národného tímu bude ohlasovať na život a na smrť bitka zajtra ráno, musí poraziť Ekvádor národný tím zachovať možnosť priamej podpore Svetového pohára na ceste, Ak spojíte alebo stratíte, musia sa pozrieť na tváre iných tímov. Takže táto hra Argentína národný tím len jeden, vyhrať. Ale Caichang lacne futbalove dresy školenie v argentínskom národnom tíme, hráči majú zistené, že podmienky Ihrisko v Ekvádore nie je uspokojivá, že sa stane jedným z hlavných faktorov bráni argentínskej hráči národného tímu, ktorí hrajú.
 
Dlhý rad brazílskeho národného tímu bude ohlasovať tímu výzvu doma v Čile, čílsky tím je v súčasnej dobe v priebežnom poradí o jeden bod pred Argentíne, Čile v prípade, že tím môže vyhrať v Brazílii, potom sa budú môcť kvalifikovať iniciatívu vo svojom vlastnom ruky. Ale výkonný brazílsky tím neexistuje žiadny dôvod, prečo doma pustiť vodu, pred zápasom, mal s brazílskym národným tímom vyhral Svetový pohár futbalové legendy tuos Tang jasne najavo, že brazílsky národný futbalový dres tím bude bojovať za česť, že sa budú usilovať o to, Vyhrať finále turnaja.
 
Zhodou okolností tento rok v lete práve opustil Barcelona kolega Neymar prinesie zajtrajšie preteky spoločne pre víťazstvo. V prípade, že brazílsky národný tím môže poraziť Čile a Argentíny národný tím preč troch miestach na ceste, bude schopný riadiť argentínsky národný tím dostal do finále budúceho Svetového pohára. Hoci klub nie je spoluhráč, ale medzi dvoma dobrými priateľmi môže nechať Nei Maer na úrovni národného družstva, aby pomohol Messi a. Kľúčom k problému je teraz, že Messi detské futbalové dresy najprv bude viesť Argentínsky národný tím k víťazstvu v Ekvádore.