Váš nákupný košík je prázdny!

Nosenie Real Madrid košeľu Kos Santos

13/07/2017 0
Barcelona klub oficiálne oznámenie, Američan najal Jamesa Kos klubu Santos ako strategický poradca v Amerike. Barcelona v oznámení poukázal na to, že Costa Santos slúžil ako americký veľvyslanec v Španielsku a Andorrou, že by nadácia v Barcelone, brand Barcelona v oblasti inovácií a vývoja HUB severoamerický trh v týchto troch oblastiach pre klubové služby dresy futbalove.
 
Barcelona klub prezident tiež všimnúť, že: "Kos Santos má hlboké city pre Barcelonu."
 
Avšak, krátko po tomto oznámení, na sociálnych sieťach začali diskusiu o do bielo-horúcej úrovni. To bol prvýkrát opísaný na stránkach sociálnych sietí v Costa Santos po finále Ligy majstrov vydanie minulej sezóne z pípanie - použil frázu "No tak, Real Madrid," pre Bieli získala prvých 12 Ligy majstrov trofej blahoželanie, potom niekto vykopal barcelonský poradca pre stratégiu, ktorá nosí Real Madrid košele obrázok. Tiež na fotografiu, na sebe košeľu Real Madrid Costa Santos je veľmi hrdý. Buy futbalove dresy real madrid, na ich podporu.
 
Po mnoho fanúšikov Barcelony vidieť Kos Santos tweety a fotografie sú naštvaní. Táto osoba, ktorá si každý môže hrať úlohu pri pochybnostiach, a teraz je ešte viac fanúšikov Barca nemohol prijať.
 
Ale sú tu aj fanúšikovia vyhrabávať, Kos Santos bol tiež na sebe dres Barcelona, ​​takže nebol lojálni k Realu Madrid, fanúšikovia La Liga možno považovať len občas ako Real Madrid, rovnako ako Barcelona občas. Barcelona ho najal a len ho nechať v obchode ako servisný klub, nechoďte do jeho polohy.