Váš nákupný košík je prázdny!

Riaditeľ Inter chváli Spallettiho

04/11/2017 0
Režisér Milan Serie A Club International Océ Leo povedal talianskych médií povedal Spalletti a Inter Miláno sú perfektné zápas, a to dokonale prispôsobený tu. Hovoril aj napriek tomu, že Ikalliho vyplatila iba 110 miliónov eur, ale tím sa futbalove dresy nebojí stratiť ho.
 
"Zmenou? Sme pôsobí Handanovič, myslím, že to bude čoskoro dostať." Océ Leo povedal, "Turín športové noviny." "Miranda? Jeho kontrakt do roku 2019, takže to nebolo naliehavé, Ica Jordi 110 miliónov ukončenie poplatok? Nebojíme sa, že ho stratí."
 
"Sme s ním a jeho srdce sa s nami veľmi spokojný. Pokiaľ chcete opustiť Ica Jordi, alebo chceme, aby ho predať, a to aj v prípade, že kapitulácia je 150 miliónov eur, nie je futbalove dresy na predaj veľký problém. His Fate a Inter spolu, som si veľmi istý.
 
"Ramirez? Nebudeme diskutovať ako hráč, ale to záleží na klube, ja nie urobiť rozhodnutie. Či tak alebo onak, máme päť skvelý stred. Januára? Chcem jasne povedať, Pretože nemôžeme podvádzať fanúšikov, musíme však neporušovať podpísanie fiškálnej spravodlivej politiky. "
 
Urýchľujúci tím na dokončenie tímu prehistorickej 11 kôl najlepšie rekord, Inter tréner Spalletti bol veľmi obdivovaný režisér Orsilio.
 
"Zdá sa, že Spalletti bol už mnoho rokov na Inter," povedal športový riaditeľ Osirio pre Turínsky športový denník. "Dokonalo sa tu prispôsobil nielen v klube, ale aj v Miláne, kde sa prispôsobil rýchlo, cítil sa pohodlne a významne prispel k každodennému zlepšeniu v tréningovej základni Appiano."
 
Jeho minulý biografický záznam ukazuje, že sa darí vo formatívnej flexibilite a dáva hráčovi správny postoj a nestráca zem, bez toho, aby stratil zo zreteľa princípy, bez ohľadu na súperovu vedenie tímu na kontrolu situácie. Nie je to človek, ktorý nemôže robiť kompromisy, vie mnoho spôsobov, ako dosiahnuť výsledok, má rád plný beh a je ochotný zaplatiť za svojich spoluhráčov.
 
"Keď je Inter zjednotený a odhodlaný, Spalletti je veliteľom Modrej čiernej."
 
"Podľa môjho názoru má veľa podobností s Mourinom, všetci s túžbou vystúpiť, komunikovať s každým v klube, dosiahnuť čo najviac cieľov a zamerať sa na všetkých. S obnovou Palety sme veľmi spokojní. Súhlasili sme s dvojročnou zmluvou bez akýchkoľvek podmienok zmluvy.
 
"Spalletti vidíme ako skutočnú súčasť majetku spoločnosti Inter, dôležitú súčasť súčasných a budúcich plánov spoločnosti Inter."