Váš nákupný košík je prázdny!

Turan prenajať spojiť Galatasaray

10/08/2017 0
Barcelona Všeobecne Turan sa teraz blíži k odchodu Barcelona do zeme flash obri Galatasaray hre. Kým Barca chcú predať priamo do Turan, Galatasaray ale chcem predstaviť na úver Turan. A v Tulane vlastnej Zhou Xuan, Barca majú v zásade dohodli na pôde cez zobrazenie tímu.
 
Turan okná v lete roku 2015 sa pripojiť k Barcelona, ​​ale preto, že v tom čase FIFA Barca potrestaný, a to nebolo až do januára 2016, Turan bol zaznamenaný v Barcelone. Ale v družstve Barcelona, ​​Turan je ťažké získať pevnú pôdu pod nohami. Ak hrá na krídle, zlá rýchlosť a vertikálne možnosťou Turan útok, a keď kopal avantgarda, Tulane je obranná schopnosť nie je upokojujúce.
 
Preto nedávna viac ako šesť mesiacov, bude o Turan spravodajstvo pokračujúcej umývanie Barcelony. Super tím tiež spojená s Turan, ale nie správy. Pred niekoľkými dňami sa správou, že by som sa chcel vrátiť do Turan Atletico Madrid (od januára budúceho roka), ale "Marca" povedal Simeone pre aktuálne schopnosti Turan skeptický, odmietol odvolať. Zo súčasných správ z médií, IT teritória flash obri Galatasaray majú veľký záujem o Turan.
 
Pred niekoľkými dňami, v rozhovore s predsedom Galatasaray tiež vyjadril dôveru v úvode Turan: "Turan z Galatasaray sa ísť von, miluje tento tím, dúfame, že Tulane v Galatasaray do dôchodku, snažíme sa podporovať tento prevod je dokončená. "
 
Aj keď je žiaduce zaviesť Turan Galatasaray, ale existuje rozpor s Barcelonou v ponuke. Barcelona priamo Turan žiaduce čistenie, je to len žiaduce, ale Galatasaray na hosťovanie Turan vyvolať. Z "Daily Sport novín," existujú správy, Turan vydal žiadosť o vstup do Barca, dúfam, že Barcelona je úverový program prijať. Bočný pohľad na Barcelona Turan ročného platu až do výšky 600 miliónov eur, tiež rozhodol súhlasiť s názormi Niagara, v čo najväčšej miere, aby nedochádzalo k stratám.