Váš nákupný košík je prázdny!

lodné

Z akých krajín zasielate?

Sme obaja hrdí a usiluje sa o našej rozsiahlej medzinárodnej publikum a loďou do každej krajine na svete. Avšak sme schopní zabezpečiť rýchle, lacné a efektívne medzinárodné dodávky.

Za ako dlho bude moja objednávka bude dodávaný?

Vzhľadom na široké spektrum produktov, ktoré predávame a rôzne možnosti prispôsobenia, ktoré ponúkame, neexistuje jediná odpoveď na túto otázku, takže sa budeme snažiť vysvetliť rôzne scenáre, zatiaľ čo vy ste samozrejme vítaní, kontaktujte nás pre presné dodanie na konkrétny produkt.

Čas od času sa budú položky v externom sklade z rôznych dôvodov, ako je oneskorenie dodávok od dodávateľov alebo dočasného nedostatku zásob. Za týchto okolností akcie sú všeobecne prijímané v cca 7-10 pracovných dní, na ktorom mieste bude dodaný okamžite na vás. Ak máte existujúci poriadok, skontrolujte históriu objednávok v rámci svojho účtu, kde bude uvedená ďalšie informácie o aktuálnom stave. Ak hľadáte novú objednávku, ste vítaní nás kontaktovať objasniť dodacie podmienky.

Môžem zmeniť svoju doručovaciu adresu?
Až do okamihu vaša objednávka bol vybraný na odoslanie, ste schopní zmeniť doručovaciu adresu.

Môžete aktualizovať doručovaciu adresu po prihlásení do svojej Môj účet a prezeranie mojej zhrnutie objednávky.

V určitom poradí stránku, ak sa vznášať sa nad detailmi príjemcu uvidíte možnosť zmeniť aj vaše fakturačnú a doručovaciu adresu. Jednoducho aktualizovať svoju adresu a vaša zásielka bude zaslaný na poskytnutú adresu.

Akonáhle je objednávka bola vybral pre odoslanie, je to príliš neskoro na to, aby sme zmenu adresy a možnosť zmeniť adresu vo svojom účte zmizne.
Ako budem vedieť, kedy bolo odoslané moja objednávka?
Dostanete e-mailom oznámenia, keď bola vaša objednávka bol vybraný na odoslanie, potom druhé oznámenie, kedy bola odoslaná objednávka.

Môžete sa tiež pozrieť na aktuálnom stave zvnútra stránke Môj účet.
Čo sa stane, keď nikto nie je, keď je moja zásielka doručená?
Ako všetky naše príkazy vyžadujú podpis, bude poštár nebude schopný dodať zásielku, ak nikto nie je doma. V týchto prípadoch bude zásielka byť prijaté na miestnej triediarni, kde bude k dispozícii pre zber.

Teoreticky, poštový doručovateľ mal odísť kartu s upozornením, že ste vynechal dodávku a informovať vás o tom, ako zbierať návrat. Avšak, podľa našich skúseností, často to nestane a je možné, že môžete tak prísť o dodávku a nesmie byť oznámená. Preto majte túto možnosť do úvahy, ak je pravdepodobné, že ste možno vynechal dodávku.

Ak si nevyzdvihnete zásielku z miestneho triediarni, môže sa v budúcnosti sa k nám vrátil. Doba triediarne držať balík pre tendenciu kolísať a nie je v našej kontrolou. Položky vrátili k nám pre nedodanie môže byť odoslaný späť k vám, ale dôjde k dodatočné náklady na poštovné.

Čo sa stane, keď moja objednávka nedorazí?
V prípade, že Vaša zásielka nedorazí, mali by ste nás upozorniť. V rámci svojej Môj účet, nájdete podrobnosti o tom, ako dlho čakať, než ohlási chýbajúce dodávky, rovnako ako možnosť tak urobiť.

Ak skutočne k strate pozemok, budeme potom ju znova Váš predmet alebo vydá plnú náhradu, ak už vyžadujú.

Chcel by som požiadať o doplňujúce informácie?

Ak budete potrebovať ďalšie informácie o nejakom aspekte o vašej objednávky alebo akýchkoľvek iných služieb našich webových stránkach, náš tím zákazníckych služieb sú viac ako radi pomôžeme. Môžete predložiť cestovný lístok, ktorá bude kontrolovať náš zákaznícky servis, a čo najskôr odpovedal na.